{'accessibility_content'|translate} | {'accessibility_menu'|translate}

Nejnovější

Na slovenském trhu končí projekční kancelář Alfa04

Projekční dům Alfa 04 po skoro 20-ti letech ukončil svoji činnost na slovenském trhu. Skupina SUDOP GROUP zůstává v přípravě velkých dopravních projektů aktivní i nadále, na slovenském trhu totiž působí ještě další její společnosti.

Přečíst

SUDOP Group na železničním summitu v Amsterdamu

Odborníci z vybraných firem ve skupině SUDOP se jako jediní projektanti z ČR a SR zúčastnili zajímavé dvoudenní konference týkající se železničních staveb navrhovaných na platformě produktů softwarové firmy Autodesk.

Přečíst

SUDOP CIT mezi nejlepšími 30ti českými ICT firmami

V aktuálním, 26. speciálním vydání výsledků žebříčku “Top 100 ICT společností v České republice” za rok 2022 se naše firma SUDOP Consulting and Information Technology umístila na 23. místě a patří tak do TOP třicítky v tomto hodnocení.

Přečíst

Změny ve vedení ORBITu: Ondřej Moudrý se stává Chief Commercial Officerem

Česká IT společnost ORBIT (člen skupiny SUDOP GROUP), která se zabývá zejména poskytováním konzultačních a implementačních služeb v oblasti cloudu, virtualizací desktopů a konsolidací IT infrastruktury, mění své vedení. Pozici Chief Commercial Officer bude nově zastávat Ondřej Moudrý, který doposud v ORBITu působil jako Sales Manager.

Přečíst