Služby v portfoliu firem skupiny SUDOP

Sudop_CIT_logo_6

Budujeme a rozvíjíme portfolio IT společností pod skupinou SUDOP CIT poskytujících špičkové služby a komplexní řešení v oblasti IT, které navíc rozšiřují naše IT kompetence pro digitalizaci stavebnictví.

Služby poskytujeme v segmentech:

  • Stavebnictví

  • Bankovnictví a pojišťovnictví

  • Obchod a služby

  • Energetika

  • Veřejná správa

  • Zdravotnictví

Button_2

Kybernetická bezpečnost

Informace považujeme za jedno z nejcennějších a také nejvíce ohrožených částí majetku, který každá společnost vlastní. Vzhledem ke stále většímu rozšiřování prostředků a možností elektronické komunikace je proto nutné všechny důležité informace nekompromisně chránit. Proto dodáváme produkty a služby přesně na míru potřebám a požadavkům zákazníka tak, aby se co nejlépe využily dostupné prostředky a ochránily dosavadní investice.

Actinet Informační systémy
NOVICOM
ORBIT

Vývoj software a integrace s firemními systémy

Vytváříme specializovaná SW řešení na míru a podle potřeb klienta. Propojujeme jednotlivé informační systémy a aplikace tak, aby společně lépe a spolehlivěji podporovaly specifické požadavky našich zákazníků.

LinkSoft Technologies
profiq

Virtualizace IT zdrojů a datových center (cloud)

Zaměřujeme se na efektivní využití CLOUD platforem jak z hlediska bezpečného ukládání dat, tak především z pohledu vytvoření výkonných vzdálených zařízení nahrazujících HW výkon lokálních stanic. Jsme tak schopni pomoci zákazníkovi dosáhnout optimálního HW výkonu při optimalizaci nákladů na lokální HW infrastrukturu.

ORBIT

IT poradenství a konzultační činnost

Pomáháme našim klientům s procesem digitální transformace. Analyzujeme stávající stav, definujeme IT strategie a provádíme zákazníka procesem změny. Pokrýváme nejen IT kompetence, ale i proces change managementu, projektového managementu nebo práci s lidskými zdroji.

ITCON Solutions
cadconsulting
BIM Consultig
ORBIT
LinkSoft Technologies

Digitalizace stavebnictví a BIM konzultace

Poskytujeme poradenství v oblasti BIM ve všech fázích stavebních projektů pro všechny typy staveb soukromého i veřejného sektoru. s klienty hledáme vždy optimální řešení odpovídající jejich potřebám. Vytváříme SW nástroje, které automatizují rutinní procesy našich klientů. Nasazujeme inovativní postupy v rámci velkých i malých organizací formou školení a následné podpory.

BIM Consulting
cadconsulting

Bodyshopping a outsourcing IT služeb

Dodáváme lidské zdroje dle IT požadavků našich zákazníků ve smyslu pronájmu nebo do standardního pracovního poměru. Analyzujeme jejich potřeby, na základě kterých najdeme kvalifikované IT odborníky a zprostředkujeme jejich činnost na straně klienta. Potřebujete posílit vaše IT kompetence pro vývoj vlastního produktu nebo správu stávajícího? Jsme tu pro vás a najdeme vám tu pravou posilu do vašich řad.

Consulting and IT Technology Services
LinkSoft Technologies

Vývoj a implementace majetkoprávního software

Vyvíjíme a poskytujeme digitální řešení v oblasti dopravních a infrastrukturních staveb. Zaměřujeme se na GIS, katastr a práci s geoinformačními daty. Mezi naše doménové aktvity patří vývoj a podpora aplikací pro řízení majetkoprávních činností, identifikaci a vizualizaci rozdílů aktuálního a korektního stavu vlastnictví majetku zadavatele nebo pro zajištění kompletních dat katastru nemovitostí v zájmovém území zákazníka.

GMtech

SITCO - obchodně-investiční platforma

Pomáháme úspěšným IT firmám otevírat nové perspektivy a posunout jejich podnikání o úroveň výš. Sdružujeme podnikatele v oblasti inovativních technologií, kteří chtějí dále expandovat a zvyšovat svoji výkonnost díky investicím, sdílenému know-how a společným obchodním příležitostem. Naší součástí je i servisní organizace SITCO Center, která poskytuje sdílené služby. Naši členové působí v oborech: Consulting, Cyber Security, SI & Aplikační vývoj a Infrastruktura

ITCON Solutions
NOVICOM

Komplexní nabídka IT služeb

V rámci naší rozvojové strategie se soustředíme na posílení role informačních technologií s cílem využít synergií s inženýrskou a projektovou činností skupiny. Rozvoj SUDOP CIT a dosavadní akvizice IT společností přinášejí skupině jak nový samostatný podnikatelský směr, tak především možnost rozvoje a akceleraci digitální transformace u našich zákazníků. Cílem v nejbližších letech je posilování našich kompetencí a zejména pokrytí celé vertikály IT služeb pro klienty nejen ve stavebním sektoru.

Digitální transformace

Zajišťujeme klientům veškeré služby potřebné k tomu, aby byli schopni realizovat složitý změnový proces týkající se digitalizace vybraných agend organizace. Jsme jedni z mála, kteří dokáží komplexně pokrýt veškeré procesy subjektů, jejichž hlavní agendou je příprava, realizace a správa nemovitého majetku.

Digitální transformace

Naše implementace IT řešení

Vývoj SW, konzultační činnost

Zadavatel: Monster Government Solutions

Vývoj SW, konzultační činnost

Pražské oddělení americké společnosti Monster Government Solutions je součástí globálního týmu zaměřeného na vývoj produktu Monster Hiring Management Enterprise Suite, který umožňuje pracovníkům oddělení lidských zdrojů amerických federálních úřadů identifikovat a najmout nejvhodnější zaměstnance. Vývojáři z LinkSoft Technologies jsou členy vývojového teamu Monster v Praze již od roku 2010 a pracují na průběžném rozvoji tohoto systému.

Zpracovatel: LinkSoft Technologies

Virtualizace IT zdrojů, konzultační činnost

Zadavatel: Česká Spořitelna

Virtualizace IT zdrojů, konzultační činnost

Projekt virtualizace koncového bodu pro Českou spořitelnu byl nejrozsáhlejším projektem svého druhu ve střední a východní Evropě. Hlavním výstupem jsou plně centrálně spravované terminály na všech pracovištích banky. Z pobočkové sítě byly odstraněny všechny lokální servery, což se projevilo na výrazném snížení provozních nákladů. Provoz a správu všech aplikací ve virtuálním prostředí nyní zajišťuje technologická platforma Citrix (Citrix XenApp, Citrix XenDesktop) a o bezpečný přístup administrátorů se stará AppSense DesktopNow (Ivanti).

Zpracovatel: ORBIT

BIM transformace v rámci organizace

Zadavatel: LIKO-S

BIM transformace v rámci organizace

Projekt přechodu na BIM technologii evropského lídra na poli přestavitelných příček společnosti LIKO-S je nejrozsáhlejším projektem automatizace BIM ve střední Evropě. K návrhu technici využívají BIM softwary z portfolia Autodesk, do nichž jsme vytvořili na míru aplikace a knihovní prvky, včetně materiálové a konstrukčního řešení pro všechny interiérové systémy. Výsledkem je naprosto přesný výkaz výměr pro objednání. Implementace BIM přinesla snížení nákladů při zpracování návrhu a zminimalizovala chybovost způsobenou lidským faktorem.

Zpracovatel: cadconsulting

Zobrazit reference

Společnosti skupiny SUDOP působící v Consulting & IT