Unikátní projekty

Jsme nejen jedním z největších zaměstnavatelů ve stavebnictví, ale propojujeme obory Projektování, IT a Životního prostředí, abychom tvořili unikátní projekty, které nás i ČR budou posouvat dále a na které budeme moci být hrdí. Naši lidé mají nyní šanci pracovat na projektech, které se už nemusí v budoucnu opakovat – metro D, tramvajová trať na Václavském náměstí, vysokorychlostní železniční tratě, BIM projekty nebo digitalizace a přeměna samotného oboru projektování a stavebnictví.

Proč právě my

Jsme volbou pro ty, kteří se nesmíří se status quo, ale chtějí si tvořit vlastní budoucnost, určovat směr oboru, nebojí se bořit hranice a soustředit se na změnu a posun dopředu prostřednictvím digitalizace a vlastních IT nástrojů.

Naše vize přivádíme k životu v rámci reálných projektů, díky nimž měníme prostředí kolem nás a nastavujeme nové standardy ve stavebnictví a dopravní infrastruktuře. Jsme i aktivním hráčem při ovlivňování a změně legislativy pro další rozvoj a udržitelnost samotného oboru, jako je stavební zákon, povolovací proces nebo metodiky BIM.

Více na stránce Stavebnictví a BIM.

Čím jsme jiní

Naše strategické spojení společností z oblasti Projektování a IT umožňuje posouvat hranice samotného oboru – vytváříme si vlastní software a nástroje, podporujeme digitalizaci a tvoříme tak prostor pro další vývoj a inovace.

Naši inženýři a další odborníci mají díky úzké vazbě na týmy vývojářů možnost ovlivnit podobu a funkcionalitu stávajících softwarů a aplikací, a zároveň se věnují i vývoji vysoce specializovaných nástrojů a informačních systémů nejen pro interní účely ale i pro externí zákazníky z řad investorů nebo zadavatelů.

Více na stránce Výzkum a Vývoj.

Pojďte s námi tvořit budoucnost.

Podívejte se na naše otevřené pozice a nenajdete-li tu svoji i tak nám pošlete své CV.