{'accessibility_content'|translate} | {'accessibility_menu'|translate}

V čele největší projektantské a inženýrské skupiny ve střední Evropě dochází ke střídání vrcholných manažerů

Zpět

V čele největší projektantské a inženýrské skupiny ve střední Evropě dochází ke střídání vrcholných manažerů

Dosavadního generálního ředitele společnosti SUDOP GROUP – Pavla Havlíčka, vystřídá na konci roku Tomáš Slavíček. Ten aktuálně vede nejsilnější dceřinou společnost ve skupině - SUDOP PRAHA.

„Tato výměna vrcholných manažerů přichází po dlouhých čtrnácti úspěšných letech. Reagujeme tím nejen na aktuální dění na trhu, ale především s ohledem na další rozvojové plány podniku. Od nového šéfa čekáme, že dá skupině impulz do dalšího růstu a podpoří tak stávající pozici lídra trhu. Chtěl bych za celé představenstvo SUDOP GROUP a.s. ocenit nasazení, se kterým Pavel Havlíček svou funkci dlouhé roky vykonával a přispěl tak k posílení postavení celé skupiny,“ uvedl při této příležitosti předseda představenstva Jiří Hodek.

„Dobu do konce roku využijeme k postupnému přebírání agendy v obou firmách tak, aby vše proběhlo plynule a bez komplikací. Před Pavla Havlíčka byly položeny další profesní výzvy, které souvisí s aktuálním rozvojem nově budovaných částí ve skupině, a kde můžeme naplno využít jeho manažerských zkušeností,“ dodal Hodek.

Přečíst další článek