Nejnovější

SUDOP GROUP na Silniční konferenci v Olomouci

8.- 9. září jsme se v Olomouci zúčastnili největší silniční konference v ČR s více jak 1000 návštěvníky. Náš stánek patřil jednoznačně mezi ty nejvýraznější a dal účastníkům konference jasně najevo, že to s digitalizací myslíme opravdu vážně. Proběhla zde premiéra propagačního videa rozšířeného o naše IT služby a produkty, které nabízíme v rámci SUDOP CIT. Návštěvníci stánku se také mohli ve virtuální realitě projít po budoucí stanici metra Olbrachtova, kterou zajistila naše dceřiná společnost Cadconsulting s.r.o. Oficiální program jsme zakončili vydařenou afterparty se skvělými koktejly, hudbou a vystoupením mistryně ČR v Pole Dance, Denisy Kudláčkové.

Přečíst

Praha začíná stavět metro D

David Krása, předseda představenstva společnosti Metroprojekt a zároveň projektant pražského metra D, se rozpovídal pro Hospodářské noviny. V rozhovoru se dozvíte zajímavosti o historii metra D a také kdy se déčkem projedou první cestující. Věděli jste, že na trase D budou vlaky jezdit bez strojvůdce?

Přečíst

Český červený kříž vybral na jižní Moravu už 117 milionů korun. Přidali jsme se také.

117 milionu korun. To je částka, kterou se zatím podařilo vybrat Českému červenému kříži v rámci sbírky na obnovu domovů lidí, kteří následkem červnové živelné katastrofy na jihu Moravy přišli o přístřeší. Řádění tornáda nenechalo chladným snad nikoho – jako projektanti si však dobře uvědomujeme, jak náročné je cokoliv postavit či opravit, a proto nás tyto škody na domovech místních lidí velice zasáhly. Na sbírku Českého červeného kříže skupina SUDOP přispěla milionem korun.

Přečíst

Zastupitelé rozhodli. Praha postaví za miliardy metro D, nejdříve vznikne úsek z Pankráce na Nové Dvory

Stavba nové linky pražského metra může začít. Jako první bude vybudována trasa z Pankráce na Nové Dvory. O financování výstavby Metra D chtějí pražští zastupitelé vyjednávat s evropskými i státními institucemi. Hlavní město nebude projekt financovat, ale bude garantovat financování pro investora DPP. Celková předpokládaná cena výstavby „Déčka“ je dle letošní aktualizace 97,79 miliardy korun.

Přečíst

SUDOP PRAHA získal certifikát Excelentní kvalita RABF 2021

Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství zveřejnila výsledky Ratingu 2021 a v rámci online slavnostní konference předala vítězům i certifikáty „Excelentní kvalita“. Mezi projektovými kancelářemi a ateliéry dominovala společnost SUDOP PRAHA. Soutěž hodnotí dlouhodobou kvalitu práce jednotlivých účastníků za léta 2016-2020.

Přečíst