{'accessibility_content'|translate} | {'accessibility_menu'|translate}

I v roce 2024 pomáháme lidem na Ukrajině

Zpět

SUDOP GROUP i nadále pokračuje v pomoci obyvatelům Ukrajiny. Prostřednictvím obecně prospěšné společnosti Člověk v tísni proto poskytla hned v prvních dnech roku 2024 další finanční prostředky na humanitární pomoc ve válkou zasažených oblastech. Celkově již takto odeslala více než 11 milionů korun.

Akciová společnost SUDOP GROUP i nadále pokračuje v pomoci obyvatelům Ukrajiny. Prostřednictvím obecně prospěšné společnosti Člověk v tísni proto poskytla hned v prvních dnech roku 2024 další finanční prostředky na humanitární pomoc ve válkou zasažených oblastech. Celkově již takto odeslala více než 11 milionů korun.

„S Člověkem v tísni spolupracujeme dlouhodobě. Jsme přesvědčeni, že díky jejich místní znalosti a propracovanému systému fungování, se pomoc dostane právě k těm, kteří ji potřebují nejvíce,“ uvedl předseda představenstva společnosti SUDOP GROUP Jiří Hodek.

„Rozhodli jsme se opět podpořit humanitární pomoc těm obyvatelům, kterých se válka na Ukrajině dotýká úplně nejvíce. Těm, kteří zůstali v oblastech probíhajících bojů,“ dodal Hodek.

Přímo na Ukrajině působí zhruba 300-členný tým, tvořený převážně místními spolupracovníky Člověka v tísni. Ti z poskytnutých prostředků distribuují především potřebnou materiální pomoc. Opravují se ale i poničené domy, vodovodní systémy a provizorní zdroje energie. Z daru se financuje i potřebná odborná psychologická podpora obyvatelstvu.

Přečíst další článek