{'accessibility_content'|translate} | {'accessibility_menu'|translate}

Skupina SUDOP prodala svůj podíl ve VSP DATA

Zpět

Skupina SUDOP se v závěru letošního roku dohodla se společností DATART / HP TRONIC Zlín o převodu svého majoritního podílu ve společnosti VSP DATA

Skupina SUDOP prodala podíl ve VSP DATA

"Společnost SUDOP INVEST a SUDOP REAL ze skupiny SUDOP zastřešující vice než 70 firem v oblasti projektové, inženýrské a IT činnosti, se v závěru letošního roku dohodla se společností HP TRONIC Zlín o převodu svého majoritního podílu ve společnosti VSP DATA,“ uvedl Stanislav Lín ze skupiny SUDOP. Tímto děkujeme minoritním vlastníkům za úspěšnou, více než dvacetiletou spolupráci, která umožnila vybudovat moderní opravárenské centrum s celoevropským záběrem. Všem zúčastněným přejeme další dynamický rozvoj a naplnění nových podnikatelských aktivit,".

Společnost VSP DATA a.s. se zaměřuje na servisní činnost a podporu zákazníků v ucelené škále servisů reversní logistiky, distribuce, oprav produktů a komponentů a zákaznických call center. Díky znalosti evropských trhů poskytuje také specializované poradenské služby v oblasti dovozu, distribuce, prodeje a servisu ICT technologií na jednotlivých evropských trzích.

„Pro SUDOP byla transakce s VSP DATA zcela výjimečná událost z pohledu prodávajících. Jsme velmi rádi, že se nám podařilo nalézt pro společnost VSP DATA silného a stabilního partnera pro další rozvoj. Díky celému týmu RB (Radek Musil, Adam Zika) a JŠK (Tomáš Doležil a Jana Pospíšilova) za vynikající spolupráci a pomoc při úspěšném dokončení této komplexní transakce s více stranami na straně prodávajících,“ doplnil Michal Šťastný, investiční manažer skupiny SUDOP.

 

 

Celá transakce se uskutečnila za spolupráce s transakčním poradenstvím Raiffeisenbank s využitím advokátní kanceláře JŠK.

Přečíst další článek