{'accessibility_content'|translate} | {'accessibility_menu'|translate}

Skupina SUDOP vstupuje do světa datové analytiky

Zpět

Akvizicí technologické společnosti BizzTreat pokračuje SUDOP v rozšiřování své ICT divize

Akvizicí technologické společnosti BizzTreat pokračuje SUDOP v rozšiřování své ICT divize SUDOP CIT

Naše IT skupina SUDOP CIT dnes oznámila již svou čtvrtou letošní akvizici.

Objem dat, které dnes společnosti napříč velikostmi a sektory mohou nasbírat, raketově roste. Přirozeně proto roste i poptávka po technologických službách, které pomohou taková data setřídit a vyznat se v nich. Spojit síly se společností BizzTreat, expertem na datovou analytiku, byla pro nás logickým krokem v rozšiřování SUDOP CIT,” uvádí Jiří Živnůstka, předseda představenstva SUDOP CIT.

podpis SUDOP CIT - BizzTreat

Know-how, osobní přístup a důvěra u českých i amerických technologických firem. To jsou datoví detektivové z BizzTreat

BizzTreat staví na kombinaci know-how v oblasti dat, byznysu a technologií, osobním přístupu a porozumění potřeb klientů i hledání hlubšího smyslu za každou analýzou. “Filozofie BizzTreat rezonuje s tou, kterou máme v SUDOP CIT. Těším se proto na společné fungování a expanzi jak na domácím, tak na zahraničních trzích,” dodává Živnůstka.

Ve společnosti pracuje přes 40 datových detektivů – jak si analytičky a analytici z BizzTreat říkají – a v roce 2022 dosáhnou obratu přes 50 milionů Kč. Díky svému know-how a vlastním BI nástrojům si získali důvěru u českých společností jako Dodo, Dáme jídlo, MND, Rouvy, TV Nova, Twisto a další, ale i v zahraničních technologických firem jako např. GoodData.

Se stále se zrychlujícím tempem růstu BizzTreat nám bylo víc a víc jasné, že pro posun “na další level” budeme potřebovat strategického parťáka. Spojení se skupinou SUDOP CIT pro nás představuje skvělou příležitost pro to, abychom se ještě víc zlepšili v tom, co děláme. Synergie s dalšími firmami v rámci skupiny nám otevírají dveře k novým možnostem. Je to pro naši společnost opravdu důležitý milník a těšíme se na to, co nám spolupráce přinese. komentují Radovan Jirka a Jiří Tobolka, zakladatelé BizzTreat.

Úspěšné akvizice vystřelily tržby SUDOP CIT v roce 2022 nad hranici 1 mld. Kč

Stejně jako poslední akvizice skupiny SUDOP CIT (společnost profiq) se i BizzTreat stávají součástí naší společnosti LinkSoft, která se primárně zabývá softwarovým vývojem na zakázku, kromě toho se ale pro BizzTreat z pohledu názvu společnosti, zaměstnanců, zákazníků a obchodních partnerů nic nemění, navíc oba zakladatelé zůstávají nadále aktivní ve společnosti.

Datová analytika je v současné době podle nás hned vedle IT bezpečnosti ta nejperspektivnější oblast IT. V těchto segmentech se chceme stát jedničkou v ČR a v dalším roce jsme připraveni dále investovat a dále posilovat zejména v těchto segmentech IT,“ dodává Pavel Havlíček, generální ředitel SUDOP GROUP.

V posledních letech se skupině SUDOP CIT daří růst organicky a akvizičně o desítky procent ročně. V roce 2022 se jí podaří na tržbách překročit hranici 1 mld. Kč.

O společnosti BizzTreat

BizzTreat je česká konzultační a technologická společnost založená v roce 2015 specializující se na služby oblasti datové analytiky, datové integrace a Business Intelligence. Kromě služeb vyvíjí také vlastní data integrační nástroj Bizzflow. Za 7 let existence se z původně 2členného týmu zakladatelů proměnila v dobře fungující společnost o více než 40 lidech. Mezi zákazníky patří jak startupy či mediální domy, tak výrobní a obchodní firmy s dlouholetou historií.

Přečíst další článek