{'accessibility_content'|translate} | {'accessibility_menu'|translate}

Novou HR ředitelkou SUDOP GROUP je Andrea Kahudová

Zpět

Od prosince má naše skupina novou personální ředitelku. Nově zřízenou pozici obsadí Andrea Kahudová, která má za sebou více než 20 let zkušeností v jednotlivých oblastech HR.

„Skupina SUDOP v posledních letech výrazně roste. Investujeme hlavně do IT a oblastí, které propojují tradiční projektování s novými technologiemi. Díky tomu udáváme směr v digitalizaci procesu projektové přípravy staveb. Zároveň tím chceme přilákat mladé talenty a ukázat jim, že projektování je zajímavý a perspektivní obor, ve kterém můžou pracovat s nejnovějšími technologiemi“, vysvětluje Pavel Havlíček, generální ředitel skupiny SUDOP GROUP.

„Osobně považuji za jeden z nejpřínosnějších cílů naší nové spolupráce záměr skupiny kontinuálně podporovat udržení a rozvoj studijních oborů, které jsou klíčové pro další vývoj stavebního inženýrství. Počet absolventů v tzv. STEM oborech (Science, Technology, Engineering, Mathematics) je už dnes nedostatečný a jejich deficit se bude dále prohlubovat, a to bychom rádi pomohli zvrátit.“ říká Andrea Kahudová.

Zároveň dodává, že podpora SUDOP GROUP se nebude omezovat pouze na zatraktivnění a zvýšení dostupnosti samotných studijních oborů, ale důležitá bude také systematická spolupráce a podpora studentů při získávání praktických zkušeností a prací s novými technologiemi.

Přečíst další článek