{'accessibility_content'|translate} | {'accessibility_menu'|translate}

Společnost ORBIT, která je součástí SUDOP FAMILY, rozšiřuje svou působnost a zakládá divizi Orbitech

Zpět

Poradenská a konzultační IT společnost ORBIT, která se zabývá cloudovými službami, virtualizací IT zdrojů, konsolidací IT a poradenstvím v cloud compliance, rozšiřuje svou působnost do segmentu menších a středních firem a zakládá divizi Orbitech.

Novou divizi bude řídit Petr Čuda, Business Development Manager ORBITu. „ORBIT vyrostl na velmi rozsáhlých a technologicky náročných projektech u těch největších zákazníků českého i evropského trhu v segmentu bankovnictví. Portfolio našich zákazníků se postupně rozrostlo i o menší a střední firmy, které však vyžadují odlišný přístup při dodržení stejné kvality projektů. Rozhodli jsme se proto jít potřebám těchto zákazníků naproti a postavit nový pilíř ORBITu s širším pokrytím technologií,“ říká Pavel Šebera, CFO společnosti ORBIT.

Hlavním posláním samostatné divize Orbitech bude dodávání technologických projektů pro zákazníky v segmentu menších a středních firem napříč trhem. Zaměření IT činností Orbitechu vychází z nabídky ORBITu, doplní je však o další produkty a činnosti, jako např. o dodávky hardware, networking či security produkty.

„Zaběhlé procesy jsme přizpůsobili velikosti našich klientů. Při realizaci projektů proto praktická a technická činnost převládá nad činností analytickou,“ uvádí Petr Čuda. Dovednosti a know-how, které si nová divize přináší z „velkého byznysu“, přitom považuje za významnou přidanou hodnotu Orbitechu, která pomůže jeho klientům růst. „Orbitech se na svých klientech nebude učit podnikat. Jsme silný partner pro modernizaci podniků a přiblížení IT běžným uživatelům. Na základě svých zkušeností modernizujeme firemní IT a přizpůsobujeme ho potřebám konkrétních uživatelů tak, aby ho měli rádi a efektivně ho využívali. Stejně jako my,“ dodává.

Pilotní službou určenou zákazníkům Orbitechu je Discover365 – služba zaměřená na kontinuální adopci ekosystému Microsoft 365, a to jak mezi IT pracovníky, tak mezi uživateli. Brzy budou následovat další služby kladoucí důraz na to, co je pro zákazníka nejlepší – bez protěžování konkrétních výrobců software a hardware.

O ORBITu

Společnost ORBIT s.r.o. je partnerem pro zavádění technologických změn, které ovlivňují firemní kulturu a chování. Zaměřuje se na dodávání pokročilých řešení a služeb v oblasti ICT ve střední a východní Evropě. Za dobu svého působení se ORBIT vypracoval na leadera v oblasti virtuálního pracovního místa, konsolidace IT a cloudových služeb. Svým klientům nabízí služby od úvodního poradenství přes návrh řešení a realizaci projektu až po nepřetržitý dohled na fungování systému. ORBIT se rozvíjí díky originálnímu klientskému přístupu, důslednosti a nadšení pro výzvy. Jeho tým je vysoce specializovaný, konzistentní a byl dlouhodobě budován s důrazem na odborné a osobní kvality svých členů. Více informací na www.orbit.cz.

O divizi Orbitech

Orbitech pomáhá svým klientům s přechodem na moderní IT, se změnou způsobu jeho používání, obsluhy a s proměnou jeho vnímání mezi uživateli. IT už nebude jen „nutným zlem“, ale nástrojem firemního úspěchu. Více informací na www.orbitech.cz.

Přečíst další článek