{'accessibility_content'|translate} | {'accessibility_menu'|translate}

Do platformy SITCO, která je součástí skupiny SUDOP, vstoupila společnost ITCON Solutions

Zpět

Společnost ITCON Solutions, přední český poskytovatel profesionálních a konzultačních služeb v oblasti integrace manažerského řízení a moderních ICT technologií, se stala součástí platformy SITCO.

ITCON Solutions zavádí u svých zákazníků moderní trendy řízení ICT služeb, procesy digitální transformace a poskytuje konzultační služby v oblasti kybernetické bezpečnosti. Společnost působí na trhu od roku 2006 a pracuje pro významné české i zahraniční společnosti. Dlouhodobými klienty ITCON Solutions jsou společnosti v oblasti energetiky, průmyslu, pojišťovnictví, ale i státní správy. Zákazníkům poskytuje služby tým více než 50 konzultantů se zázemím v Praze, Mladé Boleslavi a Olomouci.

„Jsme rádi, že můžeme v naší rodině uvítat nového člena. Společnost ITCON Solutions pomáhá svým zákazníkům zavádět inovativní řešení a optimálně k tomu využívat technologie s vysokou dostupností poskytovaných služeb. Věříme, že jí naše platforma pomůže posunout její podnikání o úroveň výš,“ dodal řídící Equity partner společnosti SITCO Alan Ilczyszyn.

Obchodně-investiční platforma SITCO je součástí skupiny SUDOP, která investuje do oblasti IT prostřednictvím SUDOP Consulting and Information Technology už od roku 2018.

Přečíst další článek